План на исхрана за
слабеење
Траење: 6 недели Резултати: -12кг. Цена: бесплатно

Хранете се правилно | Намалете ги килограмите | Живејте здраво

Бесплатен 6-неделен план за исхрана за трансформација на телото

Одлични рецепти за појадок, ручек, вечера и дури две ужинки кои ќе направат да се чувствувате и да изгледате одлично!


 

Како функционира


ПЛАН

Ние го планираме вашиот појадок, ручек, вечера и ужини. Изберете ги омилените или планирајте доколку јадете надвор.


ГОТВЕТЕ

Рецепти за брзи и вкусни јадења кои можете да ги прегледувате од кој било уред.

Top