Здравје

Разубавете ја кожата


Број на прегледи : 7919

Состојки

  • 1 голема/и лажица/иЛенено семе (сомелено)
  • 1 Авокадо
  • 1/2 шолја/иМалини
  • 1/2 шолја/иКапини
  • 1 шолја/иЦреши
  • 1 шолја/иЈогурт
  • Мраз по желба

Опис

Содржи состојки кои ја измазнуваат кожата - бидејќи вие го заслужувате тоа,

  • Малини

    Кој може да им одолее на малите слатки црвени малини? Богата е со бројни растителни хранливи материи, витамини и минерали кои се есенцијални за одржување на доброто здравје.

Сè е лесно со Nutribullet

Наполнете ја чашата со омилените состојки, но внимавајте на линијата MAX. Затворете ја чашата со сечилото, поставете ја на базата и притиснете! Полесно не може да биде :)
Кликнете и дознајте повеќе!

Easy to use NutriBullet Pro 900 Easy to use NutriBullet Pro 900
NutriBullet

 

Top