Фитнес

Слатко зелено смути


Број на прегледи : 2485

Состојки

  • 1 шолја/иМлеко
  • 1 Банана
  • 1 Мала брокула (без дршки)
  • 1 мала/и лажичка/иЦимет
  • 1 голема/и лажица/иМед

Опис

Ќе се чувствувате полесно и ќе имате повеќе енергија. А вкусот е ммммм...

  • Банана

    Бананите се лесни и содржат калиум, влакна, манган и витамин Ц, што ги прави одлични за децата. Тие ви помагаат полесно да заспиете, да го зајакнете имунитетот како и да го задржите калциумот во телото.

Сè е лесно со Nutribullet

Наполнете ја чашата со омилените состојки, но внимавајте на линијата MAX. Затворете ја чашата со сечилото, поставете ја на базата и притиснете! Полесно не може да биде :)
Кликнете и дознајте повеќе!

Easy to use NutriBullet Pro 900 Easy to use NutriBullet Pro 900
NutriBullet

 

Top